10 lat gwarancji na wymiennik kotłów kondensacyjnych

Program wydłużonej gwarancji

Vitocal_060_A

Vitocal 060-A

Pompa ciepła do c.w.u.

od 8 031 zł netto.

Kompletne rozwiązania systemowe

Budynki mieszkalne

Obiekty użytkowe

Przemysł

Sieci lokalne

Praca

Sprzedawca – doradca techniczny

Miejsce pracy:

Straszyn, ul. Objazdowa 10 (koło Gdańska)

Opis stanowiska:

Nazwa stanowiska: Sprzedawca – doradca techniczny w Salonie Firmowym Viessmann

  • Sprzedaż urządzeń grzewczych, sanitarnych oraz materiałów instalacyjnych
  • Utrzymywanie oraz rozwój kontaktów z kluczowymi kontrahentami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Dbanie o wizerunek i prawidłowe funkcjonowanie Salonu
  • Realizacja założonych planów sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Doświadczenie w branży grzewczej, dodatkowym atutem będzie znajomość produktów marki Viessmann
  • Doświadczenie na stanowisku doradcy technicznego w dziale sprzedaży
  • Dobra znajomość programów MS Office (w szczególności Excel)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Dobre warunki finansowe
  • Stabilne miejsce pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stacjonarną pracę w oparciu o umowę o pracę – pełen etat
  • Stały rozwój zawodowy poprzez system szkoleń

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: biuro@boniterm.com.pl

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Dlaczego warto wybrać
rozwiązania systemowe Viessmann?

Konfigurator Systemu Ogrzewania

Poznaj program INSTALATOR

Bezpłatna wycena – zapytaj specjalistów Sprawdź!